Drescher Polska sp. z o.o.

tel.: +48 56 49 30 594

info@drescherpolska.pl

O FIRMIE

Drescher jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej znanych w Europie marek branży poligraficznej (składanka komputerowa, druki, rolki i papier do faksów). Firma została założona przez Samindruk z Brodnicy i spółki Eppe i Eppe-Drescher.

Spółki Eppe i Eppe-Drescher są częścią grupy Eppe pochodzenia francuskiego, obecnie unijnego potentata na europejskim rynku drukarskim. Groupe Eppe nabyła 100% udziałów w niemieckiej spółce Drescher, tworząc Eppe-Drescher. Właściciel marki udzielił firmie Drescher Polska nie tylko prawa do nazwy i know-how, ale także prawa do używania marki Drescher.

Poprzez ciągły, dynamiczny rozwój firma Samindruk jest obecnie jedną z największych drukarni offsetowych w Europie. Zatrudnia ponad 600 pracowników przy 39 maszynach drukarskich oraz 11 kolatorach. Za pomocą takiego parku maszynowego przerabia miesięcznie ok. 4 000 ton surowca.

Firma specjalizuje się w dużych nakładach formularzy jednokrotnych (formatu DIN A5, A4, A3), rolach z poddrukiem do późniejszej personalizacji na drukarkach laserowych, druków samokopiujących, druków na taśmie prowadzącej, formularzy w blokach, formularzy wielokrotnych, kopert PIN, taśm nośnikowych, tajnych pasków płacowych (koperty PIN-CODE), biletów, kart pokładowych, kart pokładowych z kieszonką, automatycznych kart pokładowych z paskiem magnetycznym (ATB), identyfikatorów na bagaż oraz identyfikatorów personalnych.

Nasza drukarnia bazuje na technologii druku offsetowego na maszynach rolowych. Prawie wszystkie nasze maszyny drukujące pochodzą od niemiecko-szwajcarskiego producenta Müller Martini. Część maszyn posiada urządzenia do suszenia w UV, pozwalające na druk dużych wielobarwnych powierzchni bez strat na jakości i wydajności. Produkt końcowy może stanowić pojedynczy druk, formularz na taśmie prowadzącej, składance lub rolce.

Do wykonania naszych produktów wykorzystujemy surowce offsetowe, samokopiujące, powlekane, termiczne i samoprzylepne o gramaturach 39 g/m2 – 250 g/m2. Nasze maszyny drukarskie posiadają do 8 zespołów drukowych z suszeniem w UV, co pozwala np. na wykonanie nadruku CMYK / CMYK przy jednym przebiegu maszyny.

Drescher Polska Sp. z o.o.
NIP: 877-13-85-315
REGON: 511392763
Nr KRS 0000073520 Sąd Rejonowy w Toruniu, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Wysokość Kapitału Zakładowego: 2 500 000 PLN
Nr konta: Bank Millennium SA
63 1160 2202 0000 0000 6087 3669